Iwona Olszewska schudła 8kg!

tekst alternatywny
Schudłam 8kg w 5 tygodni! Pierwszy raz bez większych wyrzeczeń podczas odchudzania. Duże znaczenie w moim zrzucaniu miało regularne stosowanie zielonej kawy.


Paweł Szymanek schudła 26 kg!

tekst alternatywny
Moim problem był zawsze utrzymanie wagi po zakończeniu odchudzania. W końcu się udało, dzięki regularnym posiłkom i stosowaniu Green Coffee 5k, które świetnie zmniejsza apetyt!

Sposób na ładną sylwetkę!

tekst alternatywny

Opinie

odchudzaniefektZ nadwagą walczę już bardzo długo, głównie przez to, że jestem kobietą nieco starszą i metabolizm już nie funkcjonuje tak, jak dawniej. Wcześniej nigdy nie miałam problemów z wagą, byłam aktywna i szczupła. Niestety, wszystko się zmieniło, gdy dowiedziałam się, że weszłam w okres przekwitania. Moje ciało po prostu zwolniło bieg do tego stopnia, że w ciągu kilkunastu miesięcy przytyłam ponad 29 kilogramów! To było dla mnie naprawdę trudne, bo jadłam bardzo mało, ale nie potrafiłam schudnąć. Do tego nie miałam wcale energii na jakiekolwiek ćwiczenia fizyczne, nawet na spacery. Wtedy znajoma poradziła mi, bym sięgnęła po jakiś sprawdzony, bezpieczny suplement o działaniu odchudzającym, najlepiej z wyciągiem z zielonej kawy. Za jej namową kupiłam w Internecie tabletki Green Coffee 5k. Naprawdę byłam zdumiona, jak szybko zaczęłam lepiej wyglądać, ale też lepiej się czuć. Od kiedy biorę te kapsułki schudłam już 22 kilo, mam więcej energii i siły, chętniej wychodzę z domu i więcej się ruszam. Wreszcie przestały mi dokuczać uporczywe zaparcia, czuję się lekko i młodo! Nie muszę też pić rano kawy, wybieram za to łagodną herbatę, biorę kapsułkę, a potem idę na marszobieg. Moje wyniki są w normie, mam też niski cholesterol, co jest rzadkie w moim wieku!? Basia, l. 35, Mrągowo.

zielonakawa_650x130-1

aniaprzedpoPo kawę sięgnęłam już dawno, ale po taką zwykłą, paloną. Oczywiście głównie dlatego, żeby pobudzić się rano i generalnie jakoś funkcjonować, ale też słyszałam wiele opinii, że kawa ma silne działanie odchudzające. Postanowiłam więc spróbować, jak to na mnie zadziała. Zwykłą kawę piłam długo, jakieś tam efekty były, ale do kawy zaraz lubiłam dodać też dodać jakieś ciasteczko. Przez to wydawało mi się, że to nie ma sensu, bo to, co spalam, to zaraz uzupełniam z nawiązką. Wtedy postanowiłam zamienić zwykłą kawę na zieloną, której ziarna są niepalone. Efekt był lepszy, ale musiałam pić jej dziennie naprawdę dużo, co znów spowodowało nocne dolegliwości żołądkowe. I właśnie wtedy postanowiłam sięgnąć po jakiś środek, który zawierałby naturalne ekstrakty z zielonej kawy. Zasugerowałam się dobrymi opiniami w sieci i wybrałam Green Coffee 5k, który zakupiłam na stronie nuvialab.com. Wolałam nie oszczędzać na swoim zdrowiu, więc dlatego też wybrałam kapsułki wyłącznie z naturalnych składników od rzetelnego producenta. Poza tym okazało się, że tanie, zwykłe środki z zieloną kawą mają jej w sobie bardzo, bardzo mało! Przez to tylko zatruwam sobie wątrobę, bo wcale nie chudnę. Moje kapsułki biorę 3 razy dziennie i nie mam ochoty na słodycze, a waga spada! Naprawdę polecam!? Ania, l. 33, Zbrosławice.

 justynaprzedpoJestem młodą mamą, urodziłam synka 5 miesięcy temu. Pomimo tego, że w ciąży nie podjadałam i starałam się utrzymać wagę, to jednak nie udało się przytyłam ponad 28 kilogramów. Wszystko spowodowane było wysoką prolaktyną oraz problemami z tarczycą, która powoduje, że mechanizm wiązania tłuszczów jest nieprawidłowy. Prolaktyna powodowała u mnie też ciągłe skurcze, więc praktycznie całą drugą połowę ciąży przeleżałam. A jaki był efekt, no to już wiecie. Podobno, jak się w ciąży przytyje ponad 15 kilo, to potem jest ciężko o zrzucić, a ja przytyłam 28! Możecie sobie tylko wyobrazić. Nawet opieka nad dzieckiem przestała sprawiać mi radość, bo wciąż widziałam tylko wielką, zmęczoną, grubą babę. Moja koleżanka, która niestety też walczy z niedoczynnością tarczycy, poleciła mi kapsułki Green Coffee 5k z wyciągiem z zielonej kawy. Ponieważ już przestałam karmić piersią, postanowiłam je wypróbować. I muszę Wam powiedzieć, że one naprawdę działają!! Po prostu poczułam po nich ogromną siłę, jakbym dostała jakiś energetyczny zastrzyk. Dzięki temu, codziennie rano brałam synka do wózka i maszerowałam około godziny. I tak dwa razy dziennie. Po miesiącu byłam już lżejsza gdzieś o 8 kilo! Systematycznie pozbywałam się kolejnych kilogramów w następnych miesiącach ostatecznie w ciągu 5 miesięcy całkowicie pozbyłam się całej nadwagi pociążowej!” Justyna, l. 29, Gdańsk.

Dla kiwonaprzedpoażdej dziewczyny wygląd to podstawa, a już nie mówiąc o młodych osobach. Moja córka jest obecnie na drugim roku studiów i strasznie to przeżywa. Zauważyłam, że wracała nie raz z płaczem do domu, a jak pytałam, co się stało, to nie chciała mi nic powiedzieć. Martwiłam się i nie wiedziałam co robić, aż nagle, przez przypadek, u niej w pokoju znalazłam jakiś dziwny środek na odchudzanie. Nie było przy nim ani ulotki, ani składu, ale jak wpisałam w Internecie nazwę, to od razu wyrzuciłam cały do toalety. Potem przeprowadziłam szczerą rozmowę z córką, która powiedziała mi, że ma straszne kompleksy na punkcie swojej wagi. Wtedy postanowiłyśmy działać razem- przecież mi też zawsze przyda się lepsza figura na wiosnę. Kupiłam na stronie nuvialab.com kapsułki z zielonej kawy Green Coffee 5k, w 100% bezpieczne, naturalne i nie dające skutków ubocznych, i bierzemy je razem. Teraz, ja po pracy, a z Iwoną po szkole, idziemy razem na fitness na naszym osiedlu. Dajemy sobie wycisk dwa razy w tygodniu. Możecie wierzyć lub nie, ale schudłyśmy już razem ponad 19 kilo! Iwona mówi, że ma więcej energii i szybciej się uczy, a i jak jestem jakaś taka żywsza. Polecam je teraz każdemu!? Iwona, l.22, Inowrocław.

 zielonakawa_650x130-1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Vertical Menu

Archives