Iwona Olszewska schudła 8kg!

tekst alternatywny
Schudłam 8kg w 5 tygodni! Pierwszy raz bez większych wyrzeczeń podczas odchudzania. Duże znaczenie w moim zrzucaniu miało regularne stosowanie zielonej kawy.


Paweł Szymanek schudła 26 kg!

tekst alternatywny
Moim problem był zawsze utrzymanie wagi po zakończeniu odchudzania. W końcu się udało, dzięki regularnym posiłkom i stosowaniu Green Coffee 5k, które świetnie zmniejsza apetyt!

Sposób na ładną sylwetkę!

tekst alternatywny

Składniki

Wybierając odpowiedni środek odchudzający warto pokusić się o taki, które zawiera zieloną kawę. Na rynku mamy wiele dostępnych tego typu specyfików w bardzo zróżnicowanych cenach i najróżniejszym składzie. Jak wybrać ten najlepszy? Przede wszystkim, musimy czytać etykiety i wybrać ten, który rzeczywiście zawiera jak największe stężenie zielonej kawy, a przy tym jak najmniej dodatkowych, sztucznych składników.

Przykładem wysokiej jakości preparatu na bazie zielonej kawy jest Green Coffee 5K. Preparat ten ma postać wygodnych do połknięcia kapsułek. Jedna kapsułka zawiera 250 mg czystego ekstraktu z zielonej kawy, co jest równoznaczne z ilością 5000 mg świeżych ziaren. Rzadko który preparat na rynku może się poszczycić taką ilością cennych składników. Tabletki te prócz tego nie zawierają żadnych innych, niepotrzebnych substancji chemicznych, dzięki temu są bardzo naturalne, w pełni bezpieczne dla zdrowia, nie powodując tym samym przykrych i niepożądanych skutków ubocznych.

Jedna kapsułka Green Coffee 5k dostarcza 50 mg kwasu chlorogenowego oraz 50 mg kwasu kawowego. Kwas chlorogenowy zbawiennie wpływa na cały organizm. Ogranicza wchłanianie się glukozy z pożywienia, dzięki czemu chroni przed cukrzycą. Ponadto, kwas ten należy do rodziny cennych polifenoli, czyli substancji o silnym działaniu antynowotworowym. Polifenole, zwane też antyoksydantami, zawierają silne właściwości zabijające wolne rodniki, które powodują uaktywnianie się komórek nowotworowych. Kwas chlorogenowy poprawia również odporność organizmu, działa przeciwbakteryjnie, antywirusowo, przeciwstarzeniowo.

Z kolei kwas kawowy ma intensywne działanie odchudzające, bowiem powoduje przyspieszenie pracy całego metabolizmu. Układ trawienny, który jest spowolniony, trudniej radzi sobie ze spalaniem tkanki tłuszczowej, bo zamiast tego magazynuje dostarczane mu pożywienie w postaci niechcianego tłuszczyku. Kwas kawowy również działa pobudzająco na organizm, dzięki czemu możemy poczuć przypływ większej ilości energii, sił witalnych. Kiedy mamy więcej energii, więcej też chcemy się ruszać, ćwiczyć, spacerować czy nawet sprzątać, a każda aktywność fizyczna jest przecież niezwykle ważna w walce z nadwagą.

Połączenie tych dwóch substancji w jednej kapsułce powoduje, że tkanka tłuszczowa jest spalana w sposób nie tylko szybki i efektywny, ale przede wszystkim- niezwykle bezpieczny. Dzięki takiemu połączeniu składników możemy szybko zgubić zbędne kilogramy, ale też lepiej się czuć, spędzać więcej czasu aktywnie i chronić swój organizm przed niekorzystnym wpływem zanieczyszczonego środowiska oraz niektórymi chorobami.

zielonakawa_650x130-1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Vertical Menu

Archives